Kontakta oss

Undrar du över vårt sortiment? Är du intresserad av att börja sälja godis från BUBS? Hör av dig så hjälper vi dig. Rätt person för din fråga hittar du nedan. 

Gäller ditt ärende sponsring, klicka här.

Växelnummer: 036 31 83 31

Niclas Arnelin

VD/CEO

niclas.arnelin@bubs.se
+46 708 93 97 00

Tobias Lilja

Försäljningschef

tobias@bubs.se
+46 725 05 11 27

Stefan Idrén

Exportchef

stefan.idren@bubs.se
+46 725 59 88 88

Daniel Hult

Key Account Manager SVH

daniel.hult@bubs.se
+46 70 624 81 51

Marknadsansvarig

Tjänsten tillsätts inom kort, vänligen kontakta nedan adress tillsvidare. 

marknad@bubs.se

Ulrik Lindström

Produktutveckling

ulrik@bubs.se
+46 36 31 83 33

Sanna Lindström

Order 

sanna@bubs.se
+46 36 31 83 32

Erica Ericsson

Order/Inköp

erica@bubs.se
+46 36 31 83 38

Tomas Lundh

Fabrikschef

tomas@bubs.se
+46 36 332 07 50

Maria Berlin

Produktionschef

maria.berlin@bubs.se
+46 36 333 46 46

Phillip Henning

Produktion

philip@bubs.se
+46 36 332 07 46

Staffan Lorentzon

Verkstadschef

staffan@bubs.se
+46 36 332 07 52

Virginia Jonsson

Kvalitet & Miljö

virginia@bubs.se
+46 36 31 83 36

Niclas Grund

Kvalitetssamordnare

niclas@bubs.se
+46 36 332 07 55

Johan Lindgren

Ekonomi- & HR-chef

johan@bubs.se
+46 36 332 07 54

Maria Askfjäll

Ekonomi

maria@bubs.se
+46 36 31 83 34

Lizette Forsberg

Ekonomiassistent

lizette@bubs.se
+46 36 31 83 39